parallax background

Kändude juurimine

Kui soovid metsastunud või võsastunud maa sihtotstarvet muuta, olgu eesmärgiks siis maa hoonestamine või haljastamine või maa kasutuselevõtt põllumajanduslikul eesmärgil, siis tuleb pärast võsa ja puude eemaldamist ette võtta kändude juurimine.

Kändude juurimine toimub 21 tonnise roomikekskavaatoriga JCB JS200, mis on varustud spetsiaalse kännujuurijaga. Kännujuurija on asendamatu abimees, mis aitab mehaaniliselt vabaneda ka kõige tülikamatest kändudest.

Antud kooslusega on kändude juurimine lihtne ja ökonoomne, kännujuurija surutakse kännu juures maasse, kallutatakse sissepoole ja tõstetakse seejärel koos kännuga maapinnale. See on kõige lihtsam ja efektiivsem kändude juurimise meetod.

Tänu roomikekskavaatorile saame kände juurida iga ilmaga ja ka pehmemal pinnasel. Kände juurime küll valdavalt seal kus teostame ka lõikuse aga loomulikult kui Sul vajab suurem maatükk kändude juurimist, siis oleme valmis kohale tulema. Juurida jõuab vastavalt kändude suurusele 0,5-1 hektari suuruse maa-ala päevas.

Lisaks on meie meeskonna käsutuses kaks metsaveo traktorit, millega saame pakkuda vajadusel kändude äravedu.

Jäta kändude juurimine meie hooleks nagu seda on teinud paljud teised kliendid. Meie teenust on kasutanud näiteks Maavaldused OÜ, TP Poldri OÜ aga ka lugematul hulgal eraisikud. Oleme avatud nii objektipõhisele tööle aga ka pikemaajalisele lepingulisele koostööle.