parallax background

Võsalõikus

Oled hädas kasvava võsaga või soovid muuta võsastunud maa kasutusotstarvet? Eemaldame edukalt võsa põllu- ja heinamaalt, kraavidelt, teeäärtest, metsasihtidelt ja mujalt.

Võsalõikust teostame võsagiljotiiniga, mis võimaldab puhastada võsast suuri alasid kiiresti ja tõhusalt. Võsalõikuseks kasutame 21 tonnist roomikekskavaatorit JCB JS200 koos võsagiljotiiniga Steeldeck SD-250, mis on suuteline läbi hammustama kuni 35cm diameetriga puid.

Kui võsa sees on üksikud suuremad puud, millest võsagiljotiini jõud üle ei käi, siis nende langetamiseks kasutame mootorsaagi.

Tänu heale tehnikale saame pakkuda võsalõikust aastaringselt ja olenemata ilmastikutingimustest. Vajadusel pakume ka võsa välja- ja äraveo teenust metsaveo traktoritega. Väljaveo traktoreid on meil kokku kaks ja soovi korral saame pakkuda väljaveo teenust ka eraldiseisvalt.

Kui soovid kasutada maad edaspidi põllumaana, siis saame abiks olla ka kändude juurimisel.

Kui Sul puudub vajadus lõigatud võsa järele, siis oleme valmis seda kokku ostma, eesmärgiga toota koos koostööpartneritega sellest keskkonnasõbralikku hakkepuitu. Võsa ostame kokku aastaläbi üle Eesti (v.a saared).

Võsalõikus muudab meid ümbritseva looduse kaunimaks ja objektide majandamise/hoolduse lihtsamaks ja soodsamaks.